RBR Greek Community
Καλώς ήρθατε στην Ελληνική κοινότητα Richard Burns Rally!
Πατήστε Εγγραφή αν θέλετε να γίνετε μέλος της κοινότητας ή Σύνδεση αν είστε ήδη εγγεγραμένο μέλος!
RBR Greek Community
Καλώς ήρθατε στην Ελληνική κοινότητα Richard Burns Rally!
Πατήστε Εγγραφή αν θέλετε να γίνετε μέλος της κοινότητας ή Σύνδεση αν είστε ήδη εγγεγραμένο μέλος!
RBR Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ RICHARD BURNS RALLY!
 
ΑρχικηΑρχικη  ΦόρουμΦόρουμ  Rallyesim WebsiteRallyesim Website  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Find us on Social Media
Google+
Team Speak
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 20, στις 26/12/2022, 18:23

 

 FLiX Racing Beat

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
flix




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

FLiX Racing Beat Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: FLiX Racing Beat   FLiX Racing Beat Empty24/2/2015, 21:17

καλησπέρα ονομάζομαι Χρήστος ή Flix με τους εξομοιωτές  οδήγησης ασχολούμαι απο το 98 (βλεπε Granturismo I και Colin MacRae I) με το RBR ασχολούμε απο τοτε που πρωτοβγήκε στο PS2 (το έχω γνησίο). Το 2014 είδα μερικά βιντεάκια στο internet που μου κίνησαν το ενδιαφέρων και άρχισα να το ψάχνω. Τώρα πρόσφατα το έκανα εγκατάσταση στο PC και οφείλω να ομολογήσω οτι σε σχέση με την κονσόλα οι επεκτάσεις και οι αναβαθμίσεις στο PC το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο.
 Το χόμπι μου είναι η γρήγορη οδήγηση με οτιδήποτε έχει κινητήρα.
Αγαπημένη μου φράση είναι του S.Moss "I am not a driver I am a racer"
Θέλω να ευχαριστήσω τα παιδιά του RBRgreek για την καθοδήγηση τους για την σωστή εγκατάσταση και λειτουργία του RBR. 
Επίσης θέλω να σημειώσω οτι το RBR είναι ένας πολύ καλός εξομοιωτής ώστε να μάθεις πολύ σημαντικά πράγματα και να εξελίξεις διάφορες τεχνικές πάνω στην γρήγορη οδήγηση. Πολλα πραγματα από αυτά που έχω μάθει μέσα από τους εξομοιωτές οδήγησης τα έχω  εφαρμόσει και στην πραγματική οδήγηση. 

Υ.Γ. με τα παραπάνω προς Θεου  δεν λέω ότι όποιος είναι γρήγορος στο RBR θα περνάει τον Loeb και τον Σουμαχερ άπλα Το RBR είναι ένα πολύ καλό εργαλείο για να προπονηθείς οικονομικά και με ασφάλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bratsaki
Admin
Bratsaki


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2014
Ηλικία : 32
Τόπος : Larissa

FLiX Racing Beat Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FLiX Racing Beat   FLiX Racing Beat Empty24/2/2015, 22:53

Γειά σου Χριστάρα!!!

Καλωσήρθες!!! Καλή διασκέδαση και ότι θέλεις ρίξε σύρμα στο forum !!!

Περιμένουμε να σε δούμε και σε καμιά online ειδική !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://bmb-studios.eu/
 
FLiX Racing Beat
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
RBR Greek Community :: RSRBR :: Συστηθείτε Στην Κοινότητα-
Μετάβαση σε: