RBR Greek Community
Καλώς ήρθατε στην Ελληνική κοινότητα Richard Burns Rally!
Πατήστε Εγγραφή αν θέλετε να γίνετε μέλος της κοινότητας ή Σύνδεση αν είστε ήδη εγγεγραμένο μέλος!
RBR Greek Community
Καλώς ήρθατε στην Ελληνική κοινότητα Richard Burns Rally!
Πατήστε Εγγραφή αν θέλετε να γίνετε μέλος της κοινότητας ή Σύνδεση αν είστε ήδη εγγεγραμένο μέλος!
RBR Greek Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ RICHARD BURNS RALLY!
 
ΑρχικηΑρχικη  ΦόρουμΦόρουμ  Rallyesim WebsiteRallyesim Website  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Find us on Social Media
Google+
Team Speak
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 20, στις 26/12/2022, 18:23

 

 hello

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimke2




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2016
Ηλικία : 44

hello Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: hello   hello Empty8/3/2016, 21:59

Γεια σας, είμαι ο Δημήτρης 37 χρονών Embarassed
Στην πραγματική ζωή δεν εχω οδηγήσει τίποτα αγωνιστικό αλλα ευτυχώς γιαυτό υπάρχουν τα sim games! Πίσω απο την οθόνη και το τιμόνι του PC βρίσκομαι απο το 2001 όπου ξεκίνησα να "παίζω" το φανταστικό F1 2000-2001 τις EA με την μηχανή της ISI (βλέπε rFactor) και το Colin Mc Rae 2.   Οδήγησα ολα τα sim της εποχής (τότε δεν ήξερα τι θα πει sim) όπως το GTR, GTR2 τις simbin, V8 challenge, DTM, Nascar, ola ta WRC και F1 games (εκτος του RBRally) και αλλα πολλά πάρα πολλά, και στην συνέχεια πέρασα στις κονσόλες παίζοντας Forza, Gran Turismo 3-4-5 κλπ
 Στο PC επέστρεψα μετα το 2012 παίζοντας διάφορες βλακείες όπως grid και NFS shift, ώσπου με το Race07 (WTCC) έμαθα απο φίλους τι θα πει sim racing και άρχισα να ασχολούμαι ενεργά με αυτο μεσα απο κοινότητες, πρωταθλήματα, moding για assetto, rfactor και raceroom, στο rFactor όπου έτρεξα στην F1axion το 2014-15 και σε ενα μικρο πέρασμα που ειχα απο το πρωτάθλημα Hellas Racing με Formula Renault 3.5

Με το RBR δεν έτυχε δυστυχώς να γνωριστώ παλιότερα (αν και εχω παίξει WRC τις ιδιας εταιρίας) αλλα και απο τοτε που έμαθα γιαυτό ολο παίρνει αναβολές, θέλεις το δύσκολο setup με τα χιαλιαδες mod, δεν ξερω. Είπα να δώσω μια τελευτά ευκαιρία χάρις τον φίλο Γιώργο (bratsaki) και το εγκατέστησα για πρώτη φορά σωστά θέλω να πιστεύω.

Καλος σας βρήκα λοιπόν, προς το παρών θελω να τρέξω και να δω τους χρόνους σας αργότερα βλέπουμε για ομάδες πρωταθλήματα κλπ αν τελικά με κρατήσει το "καταραμένο" RBR
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sadman1983




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2014

hello Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hello   hello Empty13/3/2016, 16:33

Καλως ηρθες

Θελει υπομονη και επιμονη.Ο συναγωνισμος ειναι μεγαλος και θελει δουλεια για να τον φτασεις

Αν μαζευτουν και αλλοι οδηγοι θα μπορουσε να δημιουργηθει αλλη μια ομαδα και θα βοηθουσαμε εμεις με την οργανωση της

Με ποιο ονομα τρεχεις στους Γαλλους???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimke2




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2016
Ηλικία : 44

hello Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hello   hello Empty15/3/2016, 22:18

σε ευχαριστώ

με το ιδιο όνομα εχω γραφτεί και έχω τρέξει ήδη στο ευρωπαϊκό νομίζω (κατι είπες για υπομονή και δουλειά? )με εγκατάλειψη, χωρίς καθόλου προπόνηση, στήσιμο, και προετοιμασία, αλλα μετα απο 12 ώρες που έκανα να το ρυθμίσω και να δοκιμάσω τα αυτοκίνητα ήθελα οπωσδήποτε να τρέξω κάτι να δω πώς είναι...... bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v.klironomos

v.klironomos


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2014
Ηλικία : 41
Τόπος : Μαρουσι,Αθηνα

hello Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hello   hello Empty16/3/2016, 00:30

γεια σου δημητρη!οτι θες εδω απο βοηθεια και σεταπ ,εχουμε απο τα δημοφιλεστερα και πιο γρηγορα σε κατηγοριες αυτοκινητα οποτε δεν χρεαζεατι να παιδευτεις καθολου!
Για ακομα πιο ευκολα και αμεσα στο γκρουπακι στο facebook !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://rbrgreek.forumgreek.com
 
hello
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
RBR Greek Community :: RSRBR :: Συστηθείτε Στην Κοινότητα-
Μετάβαση σε: